11.12. 2008 jučílí režim dne

12. prosince 2008 v 10:17 | Juka |  Jučílí deníček
Haf. Tak tento týden vypadají všechny dny stejně. Ráno prochajda na Loretu. To se vždycky vyblbnu a utahám, protože hrozně rychle obíháme stromy a já pak chytám klacíky a šišky. Pak čekám celý den na paničku a spím. Když přijde, jdeme na procházku po tmě. Já mám vždycky červeně blikající obojek, aby panička věděla, kde jsem a byla v klidu, že jí nikam neutíkám. Ale já jsem teď děsně hodná, chodím vzorně po cestě a vůbec nic nehoním. Doma si pak hraju s páníkem - honíme se a pereme se, ale jen jako. Nesmím ho kousat doopravdy. To smím jenom do peška. Moc mě to baví. Někdy se schválně nechám chytit a pak se válíme po zemi. To vám je legrace. No a pak spím na gauči.
Panička mě pak ještě nutí jíst v kuchyni, to se mi ale moc nechce. Hlavně se bojím, co kdyby přišel vysavač. Tak jím, jen když je tam panička se mnou. Smějou se mi, že jsem na hlavu. Jenže on tam dneska fakt byl, já ho viděla! To raději vyžeru krmení našim hlodavcům - potkanici a osmákovi.
Včera jsem se těšila, že pojedeme do BN na agi a obe, ale ta moje panička to nestihla z práce. Ach jo.
Haf
 


Komentáře

1 Lumpík Lumpík | 12. prosince 2008 v 17:49 | Reagovat

Ahoj, já paničku na ten čtvrtek taky nepřemluvil. Nejdřív to vypadalo slibně - přijela brzo ze školy tak jsem se těšil, ale pak, že se musí učit :-( Přijdeš v neděli?

Toho vysavače se neboj, občas je s ním i sranda. Já mám taky na prochajdy svítící obojek a taky červenej :-) jenže mi ho panička dala na svícení, aby mi tak nevadil. Jen ho mám jak ozdobu - nějak jsem se naučil na kšírky :-)

Pac a haf a pozdravuj paničku! Lumpas

2 Juka Juka | 15. prosince 2008 v 11:29 | Reagovat

Lumpíku, ty jsi tak statečný, že se nebojíš vysavače! Jsi můj hrdina. Přijď k nám a zakousni ten náš, jo?

Juka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy