13. - 14.12. měkký pes s tvrdými zuby

15. prosince 2008 v 11:36 | Juka |  Jučílí deníček
Haf. Panička je v práci, tak můžu v klidu psát. V sobotu nás na cvičáku bylo málo. Ukazovaly jsme s paničkou nováčkům, jak se aportuje a různé varianty odložení. Pak si ale ten pán, co nás trénuje stoupnul až k mýmu a portu a to mě dost zmátlo. Nevěděla jsem, co mám dělat, a tak jsem na něj jen zírala. Prej že jsem měkká. No počkej trenére, já budu cvičit a ukážu ti, čí je to aportek!

Včera jsem něco provedla. Měla jsem velkou radost, že jsem na procházce, tak jsem vyskočila na paničku. A ona ukazovala, že jako můžu vyskočit a pomazlit se. To jsem měla ještě větší radost, tak jsem vyskočila ještě víc. Cvak. To byla šlupka, zuby na zuby. Panička zařvala, ale pak už nic neříkala ani mi nenadávala. jen plivala krev a držela si kapesník na puse. A bylo po procházce. Teď má na rtu mašličku z náplasti a vůbec jí to nesluší. Jen byla zklamaná, že to nebylo skrz, že si tam mohla dát piercing. No já nevim... Ale každopádně já nechtěla, fakt!

Haf.
 


Komentáře

1 Lumpík Lumpík | 15. prosince 2008 v 16:08 | Reagovat

Jučko Jučko, udělat paničce takovou bolest :-( Doufám, že ses jí pak náležitě omluvila... Vysavač ti klidně zneškodním a ty mě za to naučíš aporty jo? Snad už teď bude mít na mě panička víc klidu a začneme se něco novýho učit...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy