15.1. 2009 Opět na cvičáku

16. ledna 2009 v 11:06 | Katka |  Paničky deníček
Po dlouhé době jsme opět vyrazily na cvičák na obedience. Šlo nám to lépe než posledně, nebyli tam žádní boxeři :-). A já se modlila a dala si předsevzetí, že si to budeme hezky užívat a budeme cvičit pro radost. Jučka se těšila na psí kámoše, ale holky na ni trochu dorážely, tak si to moc neužívala. Zjistila jsem, že nemohu použít jako motivaci hozený míček, protože Juka se ostýchá ho sebrat v obavě, že jí ho ostatní psi budou chtít vzít. Snaží se dopředu vyhnout všem konfliktům. Tak jsem raději pamlskovaly. Mrzí mě, že je taková ťuňťa. Snad až tam budeme chodit zase častěji, se to trochu srovná.
Ale nakonec si Juka také přišla na své s kolemjdoucí border teriérkou. Konečně byl někdo menší, na koho si Juka troufla a mohla se s ním bez obav vyblbnout. Teda než jí ostatní feny borderteriérku zase přebraly.

Juky heslo: "Moudřejší ustoupí", "Když se chceš prát, nebudu si s tebou hrát.", "Mě ten míček vůbec nezajímá, klidně si ho všichni sežerte."

Jo ještě něco - při vystupování z auta se Jučka zachytla pravou nohou za autopás a asi ji to docela bolelo. Měla ji i odřenou. Druhý den ráno zase trošku nohu šetřila. Ach jo. Ale jedno je jisté. I když se Jučce noha zahojí, naše gumová slepice už o ni přišla definitivně.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy