2.1. 2009 Jučka v práci

2. ledna 2009 v 22:24 | Juka |  Jučílí deníček
Haf. Dnes jsem si opravdu užila. Šly jsme s paničkou pěšky do její práce. Po cestě jsem se seznámila s novou kámoškou, která je černobílá jako já. Hezky jsme se vylítaly. Do paničky práce se těším, protože tam mám kamarádku, co má moc ráda pejsky. Mohla jsem se radostí zbláznit a lítala jsem po kanceláři kolem dokola a všichni se smáli, protože mi to na tom linu klouzalo.
Pak jsem si schrupla u paničky pod stolem, snědla oběd a tvrdý rohlík pro myši, co bydlí v terárku.
Odpoledne jsme šli na procházku do parku a s námi i kamarád Čanki s paničkou. Čanki je zábavný, protože rychle běhá a honí mě nebo já jeho. Akorát se mi nelíbilo, že mi bral klacíky a vrčel na mě. Když jsem měla nějaký klacík a Čanki běžel ke mně, raději jsem ho předem vyplivla.

Pak jsem si zase schrupla pod stolem u paničky a za chvíli už jsme jely s páníkem domů. Tam jsem dostala senzační hovězí žebro s masíčkem. Ohryzávala jsem ho s rozkoší celou věčnost. To byla ňamka. V poslední době vůbec dostávám samé dobroty.

Večer jsme se koukali na pořad o psech, jak jsme děsně šikovní, hodní a užiteční. Ale ty robotičtí psi z Japonska se mi vůbec nelíbili. Panička taky říkala, že je to úchylnost. A kdyby mě navlíkli do těch šatiček, co nosí psí modelky, tak bych se v nich co nejdřív vyválela v hnoji. To je zase podle mě úchylnost.
Film od Vlasty Buriana "12 křesel" mě ovšem nadchl. Z televize se v jednom kuse ozývaly roztodivné zvuky, a já jsem se chodila dívat z blízka, co to tam píská, klepe a ťuká.
Teď už zase sedím paničce pod stolem a diktuji, co má psát.

Haf!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy