5.1. 2009 Pajda

5. ledna 2009 v 18:00 | Juka |  Jučílí deníček
Haf pejsani, věděli jste, že se dá skvěle běhat i po třech nohách? I skákat. Od neděle mě bolí pravá zadní packa, tak ji šetřím. Nejhorší je to, když se probudím. Jak chvíli lítám venku, tak to trochu rozchodím. Dnes jsme jely s paničkou k veterinářce. Nelíbilo se mi tam ani trochu. Panička byla nervózní, tak jsem se bála. A bylo proč. Ta ženská mi prohmatávala celou nohu i to bolavý místo. Sice mi pak dala piškot, ale stejně ji nemám ráda. Ale nejhorší je ten hnusnej plechovej stůl. Fuj. Stát na něm je pěkně odporný. Prý mám vymknutý prst. Dostaly jsem od doktorky takový dobrý bonbónky, co mi maj pomoct. Pomohlo to hlavně paničce, jelikož se uklidnila. Takže to asi funguje.

Představte si, že jsme tam potkaly kočku, co přeprala středního knírače. Ještě že byla v přepravce. Koukala na mě a já jsem se pořádně naježila, aby si o sobě moc nemyslela.

Teď asi chvíli nebudeme cvičit agility a na procházky můžu jenom na vodítku. Kdyby ta panička chodila alespoň rychleji. Ale to ona ne, akorát mě furt okřikuje a škube vodítkem. Nevim proč, vždyť já jí chci jen trochu urychlit. Dneska se vymázla na sněhu, chi chi chi. Ale v tu chvíli jsem se hrozně lekla, že jsem něco udělala a ona po mě skočila. Nevim, co s tim vodítkem pořád má.

Haf
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy