4.1. 2009 Zatím nám chutná

5. ledna 2009 v 17:23 | Katka |  Jídelníček
Jučka zatím ukázkově baští. Dokonce se občas chodí dívat, jestli není něco v misce. Zvuk mixeru způsobuje, že se Juka postaví vedle mě a čeká, co z mixeru vypadne. Napapaný pes - páníčkova radost. Teď máme nový hit: 100g kuřecích srdcí rozmixovaných s 50g zeleniny (pekingské zelí, mrkev, celer, červená řepa) a troškou olivového oleje. No a když do toho vrazíte ještě žloutek a skořápku z jednoho vejce, máte za 3 min dočista vyblízanou misku. Dobrou chuť.
Jo a to ovocné pyré s jogurtem nebo tvarohem už zase po jednodenní přestávce společně baštíme. A bez pobízení. Jupí.
 


Komentáře

1 Lumpík Lumpík | Web | 5. ledna 2009 v 19:28 | Reagovat

Tak to jsem moc ráda, přítel koupil Lumpovi nějaký granule, co jsou údajně moc dobrý. Tak jsme mu je v sobotu u něj doma dali, tak je Lumpík zhltnul úplně všechny a ještě si nechal přidat. Tak jsem se radovala. Večer mu udělám jídlo a snědl asi dvě granulky. Tak jsem si říkala, že je přejedenej. Druhý den ráno nesnědl nic, tak jsem se naštvala, že ho nechám vyhladovět. V neděli odpoledne chodil kolem místa kde dostává jídlo a já se nedala, že dostane až v pondělí ráno. Tak ráno běží ke kbelíku kde má granule, vrtí ocáskem je celej šťastnej i si zaštěkal, tak jsem si v duchu říkala, že to je super, že už konečně začne jíst a houby. Málem si uvrtěl ocásek, když jsem mu misku dávala na zem a jak jsem jí položila, tak k tomu skoro ani nečuchnul a odešel. Já už fakt nevím... Zakázala i doma, aby mu dávala piškoty a podobný, tak to dostane minimálně od babičky. Tak nevím, co blázní. U přítele jedl asi jenom z toho, že měl za sebou vlčáka a bál se, aby mu to nesnědl.

Chtěla jsem se tě zeptat, kde jsi koupila Jučce ty elegantní kšírky co má na fotce?

2 Juka Juka | 6. ledna 2009 v 17:16 | Reagovat

Ahoj, ty kšírky jsem koupila u stánku na závodech Apple cup v Mladý Boleslavi. Ale ta paní byla kdoví odkud :-( To jsem ti asi moc neporadila, že?

S těma granulema to znám. Když byly nový, tak vymlaskla misku jak nic, druhý den třeba půlku misky a pak jen zobala, když měla opravdu hlad. Ale nechala jsem jí tam misku třeba celý den. Někdy se šla nažrat v noci.

Zkoušela jsi mu to zalít vývarem nebo posypat strouhaným sýrem? U nás to chvilku fungovalou. No dobře, tak jednou to zafungovalo a podruhý už ne.

Ale nejdýl a nejlíp žrala K9. Kupříkladu Fitmin by žrala jen kdyby měla umřít hlady. Já už granulím dala vale. Jen mě mrzí, že jsem to neudělala už dávno. Bojím se, jestli Juka nebude mít nějaké zdravotní problémy z toho, že v době růstu tak málo žrala. Když ji vidím teď, jak baští, jsem skoro dojatá.

Nechceš taky zkusit syrový?

3 Lumpík Lumpík | Web | 6. ledna 2009 v 20:03 | Reagovat

Mě syrový nejí vůbec. Včera jsem mu ty granule zalila hodně vlažnou vodou a mohl se po nich utlouct, snědl malou porci a pak jsem mu jednu porci nechala rozmočit a smíchala jí s konzervou. Kéž by to tak vydrželo dál... Ale nevím nevím... To já na něj jsem tvrdá když to nesní během pěti minut, tak má smůlu. Teď mu střídám Pro Plan s Happy Dogem a teda ten Happy Dog i když údajně není tak dobrý baštil... Tak mi drž palce, tak za hodinu mu budu dávat večeři, tak uvidíme... Když byl štěně, tak baštil cokoli, ale nejvíc mu chutnal Royal canin a Hills. Teď Royal canin nemůže ani cítit a to má nakoupenej novej pytel. Taky si říkám, jestli nechtěl jíst kvůli tomu že nebyl vylítanej. Neměla jsem moc času s ním lítat hodiny venku, tak jsme vždy šli jen na procházku a pak lítal na zahradě, ale to asi není ono. Včera jsme byli přes hodinu ve sněhu a pak mu asi vyhládlo...

Po kšírkách se budeme koukat, třeba je taky někde objevíme:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy