17.4. 2009 Černobílá šmouha

17. dubna 2009 v 16:36 | Katka |  Jučílí deníček
Haf pejsani. Dám vám hádanku: krajinou prolítne černobílá čmouha a chvíli na to projede cyklista. Co je to? Správně, jsem to já a panička. Venčení na kole je super! Konečně můžu pelášit naplno, až mi jazyk pleská o hlavu a odletuje písek od nohou. Za procházku urazíme nejmíň dvakrát takovou vzdálenost než pěšky. A ještě si stihnu zaplavat. Panička se na kole snaží, ale já jí stejně předběhnu i z kopce. To by mi má bordeří hrdost nedovolila, aby mě někdo předběhl.
Učím se taky běhat vedle kola na vodítku. To když jedeme kousek po silnici. Je to divný, že musím běžet po opačné straně silnice i paničky než obvykle. Pořád se mi to plete. Chci jít normálně "k noze" jako slušný pes, ale jak to zkusím, panička vříská "pravá" a brzdí.
Ale jinak je vše báječné. Za chvilku budu mít svaly jak Herkules, to budete koukat.

Sportu HAF!
 


Komentáře

1 Luděk Luděk | 11. května 2009 v 16:07 | Reagovat

Milá Juko. Jsem rád, že se ti líbí běhat vedle kola. Zkusilas ale cyklistu někdy táhnout?? To je teprve bžunda!! Jestli tě doma pustěj, zvu tě na letošní Prčice. Jedu na kole a potřebuju helfnout v místních kopcích. Strejda Luděk.

2 Juka Juka | 17. května 2009 v 18:28 | Reagovat

Milý strýčku. Tahat kolo jsem nikdy nezkoušela. Ale umím tahat paničku na běžkách. Tak doufám, že jsi ty Prčice zvládl i beze mne. Juka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy