18.6.2009 Píše Juka

18. června 2009 v 10:23 | Juka |  Jučílí deníček
Haf pejsani,
dlouho jsem nepsala, tak vám musím povědět, co je u nás nového. Tak například nedávno jsem běhala po zahradě a najednou jsem měla zadní nohu celou od krve. panička mě hned naložila do auta a jely jsme k doktorce. Ta mi vždy dělá samé nepříjemné věci a tak se mi moc nechtělo... A měla jsem pravdu. Pořád mi v té noze šťourala a píchala do ní. Panička mě držela a říkala, že se nesmím cukat. Ale moc to nešlo. Chvíli to tak boleleo, že mi z toho tlouklo srdce až v krku. Byla jsem ale opřená o paničku a slyšela, že její srdce bije pomalu a to mě docela uklidnilo. Panička se vůbec tvářila, jakože se nic neděje. Pch, chtěla bych jí vidět, až budou sešívat nohu jí.
Když bylo po všem, zavazovala mi panička nohu něčím bílým. To mě štvalo, jelikož jsem si nemohla nohu pořádně olizovat, abych si ji vyléčila. Panička mi v léčení neustále bránila zavazováním nohy, žlutým smrdutým sprayem a mastičkou. Brzy jsem ovšem dosáhla světového rekordu v rozmotávání obvazu. Z nohy mi čouhaly takové nitě, ale nebojte se, já jsem si je pěkně vytahala. Mastičku jsem slízala a pak jsem měla průjem. Pak už to vzdali a konečně mi dali pokoj. Teď už mám nohu docela dobrou, samozřejmě díky pravidelnému olizování.
No a jinak se mám celkem normálně. Chodíme na procházky, na cvičák, plaveme a jezdíme na kole. Mezitím chytám létající talíře. Na zahradě máme zapíchnuté tyčky na slalom a páneček vyrobil i kruh, takže skoro každý den trénujeme agility. Kruh mě baví víc, ty tyčky se mi ještě občas pletou.
Na cvičáku ukazujeme štěňatům, jak se to dělá. Ale panička není moc spokojená, ať prý pohnu zadkem. No jo, ale kdo by se v tom vedru hnal k noze nebo za aportem, že? Času dost.

Tak čau, musím už jít, mám spoustu práce se zíráním z okna a spaním.

Juka
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy