23.6.2009 Splín? Chce to flašku!

24. června 2009 v 12:54 | Katka |  Paničky deníček
Včerejšek byl pro mne opravdu náročný den. Domů jsem se vracela unavená, naštvaná a podrážděná. Bylo mi jasné, že by bylo kontraproduktivní takto jít na trénink obedience. Tak co s tím, když je nálada pod psa? Dejte si flašku! Tedy přesně řečeno velkou PET flašku. Až ji vypijete a doplníte tak tekutiny, použijte ji k psím hrám. Díky endorfinům a psímu kamarádovi máte za pár minut po splínu. My jsem si včeru s Jučkou užily následující hry:
1) Na honěnou. Pravidla: kdo má flašku utíká, kdo nemá flašku, honí toho, kdo ji má. Až ho chytí, následuje přetahování o flašku a pořádné muchlování.
2) Lov flašky. Pravidla: jeden háže flašku tak, aby se odrazila od různých předmětů v místnosti a co nejvíce skákala po pokoji. Druhý ji chytá a nosí prvnímu.
3) Volejbal. Pravidla: pinkáme si flaškou přes něco, např. přes postel. Flašku je protějšku nutno hodit pěkně obloučkem z výšky a pak chytat a dát si bacha, aby vám tvrdý uzávěr lahve nevyrazil zuby.
4) Bubnování s flaškou: kdokoliv z dvojice mlátí PET lahví do čehokoliv a tím vyluzuje patřičný kravál. Druhý se ji mezitím snaží ukořistit. Obměna: jeden drží flašku v zubech, druhý do ní mlátí (teda bubnuje) přední končetinou.
5) Relax s flaškou: oba leží vyřízení na podlaze nebo posteli a mezi nimi flaška. Končí v momentě, když někdo z dvojice chňapne po flašce. V tom případě se pokračuje zase bodem 1. nebo kterýmkoliv dalším.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy