29.6. 2009 Bubáci a strašidla

30. června 2009 v 10:51 | Katka |  Paničky deníček
V tomto bouřkovém období zažíváme opravdu zajímavé časy. Od silvestra se Jučka bojí střelby a podobných zvuků, tedy i bouřky. Nejen to. Páníček si po dlouhé době smontoval bicí soupravu - bojí se i zvuku bicích. V neděli k nám doléhala z dálky střelba a Juka nechtěla ani vylézt z baráku a musela jsem ji dát na stopovačku a neustále ji vytahovat ze sklepa, z pod auta a podobně. Po čtvrtečním bouřkově střeleckém zážitku ze cvičáku je z ní úplný magor.
Snažím se dodržovat veškerá doporučení: nedovoluji jí schovávat se a tam se užírat ve svém strachu představami, škádlím ji a dělam si z ní srandu, divím se "kam jdeš?", když někam chce zalézt. Když nechce jít, dám ji na vodítko a rozhodně jdu. Koupila jsem jí kožený obojek, neb z toho látkového se mi při jedné malé vzpouře (nechtěla jít ze cvičáku kolem střelnice, i když se nestřílelo) málem vyvlékla.
Mám toho už docela dost. Zdá se, že se to zhoršuje, takže už se vážně těším k Desenskému na freesobotu, abych se s ním domluvila, co dál.
Těžko žít s takovým neurotikem, když bydlíte kousek od zbrojovky, kde se každý den testuje střelivo. Težko s ním chodit na cvičák, který je kousek od střelnice. Těžko se zabývat každý den vytahováním psa ze skrýší, když jsou pořád bouřky. Luxování a fénování raději ani nezmiňuji.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy