9.7. 2009 Juka je sexy

9. července 2009 v 12:03 | Katka |  Paničky deníček

V sobotu 4.7. 2009 jsme byli i s páníkem na další free sobotě u Rudolfa Desenského. Bylo krásné počasí a spousta účastníků a psů. Juka se na plac vysloveně těšila, ale pak si stejně s žádným psem nehrála. S výjimkou malé fenečky Adélky, která se ostýchala ještě víc než Juka. Ta si ovšem zase nechtěla hrát s Jukou. Juku neustále otravovali nadržení psi, ačkoliv vůbec nehárá. Někteří jedinci byly obzvláště otravní a neustále jsme je museli odhánět. Pan Desenský nás upozornil, že na svůj věk je Juka opravdu příliš "vyjukaná" a nesmí se jí dovolit utíkat. Poctivě jsme dodržovali povinný psí očuchávací rituál, ale někteří hafani ji chtěli očuchávat donekonečna, což taky moc nešlo.

Foto: janap (děkujeme)

Pak Juka objevila bazének, do kterého se ovšem bála vlézt, neb měl prudký vlez. Lítala tedy kolem, lovila klacíky a ostatní psi ji byli ukradení. Alespoň
se j
ich nebála.
Na free byly také jiné borderky, které spolu se šeltičkami utvořily smečku neúnavně honící míček. Jučka se nepřidala, zato ony se přidaly k nám, když jsem měla v ruce míček já. Hned se kolem objevilo několik zubatých dychtivých tlam.
Dva dny jsme pak byli u babičky na zahrádce, kde otravování nadrženými psi pokračovalo. Šeltiják Set byl vytrvalý, ale ne příliš drzý. Šitsu Verdel byl vytrvalý a otravný, ale Juka si na něj umí zavrčet. Vesnická směska Míša se Juce naopak líbí, takže si s ním dokonce hrála (!), nechala se nejen honit, ale i ke hře provokovala (přestože se trochu bála). Jenže nakonec Míša - zkušený plemeník a otec početných štěňat v širokém nasavrckém okolí - na ni naskočil, já vyskočila po něm a tím skončila jeho působnost na naší zahrádce. Jediný Verdel vydržel Juce bo boku až do konce včetně procházky po okolí. Málem ho to stálo život, když ho kvůli Juce napadl sousedovic velký černý tlustý labrouš a vymetl s ním příkop.
Juka je zkrátka sexy.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy