12.8.2008 Nový držák na kolo...

14. srpna 2009 v 15:25 | Katka |  Paničky deníček
... jsme si pořídily poté, co se nám přihodilo několik nepříjemných cyklistických karambolů. Držáček je bezva, neb Jučíla nemá šanci vychýliti mě z trasy ani kdyby jí před nosem vyskočil zajíc. Pánečkovi dalo zabrat to namontovat a ještě to není úplně ono, jelikož se držák na trubce pod sedlem trochu otáčí a překáží mi při šlapání.
Jízda s Jukou je i s držákem naprosto adrenalinový sport. Ač je docela malá a hubená, tak táhne statečně a nadšeně. Bojím se na kole i bez psa, natož s ním. Bojím se hlavně o Juku, jelikož se dle mého názoru pohybuje až příliš blízko předního kola a neustále nechce pochopit, že je to nebezpečné. Zatím jsem jí nepřejela, ale několikrát málem. Snažím se na ni moc nekoukat a nenervovat se a nechat to na ní, ať si to hlídí sama. Kupodivu i přes veškerý můj stres je Jučka nadšená, že může rychle běžet a že je nějaká "akce".
Když se zrovna netřesu hrůzou, tak si užívám téměř extatický zážitek, jak společně s Jučílkou uháníme krajinou skoro jako vlčí smečka. Podobné je to při běhání, ale to mi příliš rychle dojde dech.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy