26.9. 2009 Jak jsme Juku odvezli do útulku...

28. září 2009 v 12:28 | Katka |  Paničky deníček
... a zase se s ní vrátili. Mezitím jsme se ovšem zúčastnili podzimního pochodu s pejsky. Kromě vlastních pejsků si účastníci půjčili ta ké pejsky útulkové a umožnili jim tak krásnou 6 km dlouhou procházku. My jsme venčili dvouletého křížence borderteriéra Cipíska. Juce se ze začátku moc nelíbil, jelikož byl na ni moc hrr. Je to opravdu poděs plný energie a nejlépe by se uplatnil jako sáňový pes :-) Nakonec si ale přece jen trošku pohráli. Juka na pochodu předvedla,jakděsně táhne na vodítku (skoro jako Cipísek), takže musela jít chvíli na haltiohlávce. Jinak ale lítala na volno, hrála si s Natálčiným Adámkem (svým kámošem z agility) a nutila různé lidi, aby jí házeli klacíky. V tom je vážně dobrá. 6 km nám nejprve přišlo na pochod málo, ale musím říct, že jsme byli pěkně utahaní a ani nás nenapadlo jít původně zamýšlenou 15 km trasu. Cipísek by byl jistě rád, ale my bychom byli asi mrtví.
Fotky z pochodu i s komentáři jsou zde.
Jsme rádi, že jsme mohli alespoň trochu ukrátit Cipískovo čekání na nové páníky a donést místním pejskům trochu krmení.
Doma jsme pak všichni tři odpadli na jednu hromadu do postele, ale ne na moc dlouho, protože odpoledne přijela návštěva. Na synovce Honzíka Juka nejdřív ze strachu štěkala, ale brzy zjistila, že umí házet klacíky, tak byli za chvíli kámoši.

Kdyby z toho Juka měla rozum, byla by jistě moc vděčná, že má své páníky, celý dům s vlastním "pokojíčkem" pod schody, několika různými oblíbenými pelechy, zahradu s boudou na letní byt, spoustu jídla, procházek, sportu a jiného zaměstnání a taky psí a lidské kamarády.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy