17.12. 2008 Jučílí 2. narozeniny!!!

17. prosince 2009 v 18:30 | Katka |  Paničky deníček
Jučílce jsou dnes dva roky! K narozeninám dostala už minulý týden kamarádku Krú :-) Jelikož nevím, kdy se narodila Krú, budou slavit holky narozeniny společně. Dostanou každá dortík, nějakou hračku a taky jsem jim koupila nový aportek, konečně takový, který oběma sedne přímo do tlamky.
Venku mrzne až praští, holky lítaj na zahradě ve sněhu a doma řádí jak koťata. Krú Juku pořád otravuje a když jsem v práci, nudí se a s oblibou vyhrabává odpadkový koš. V celku jsou v pohodě, i když před chvílí Juka Krú cvakla do čumáku kvůli buvolí kosti, o kterou ve skutečnosti vůbec nestojí. No ale Krú si to asi zasloužila, neb je hamižná a snažila se přivlastnit si obě kostičky a ještě se s nima před Jukou promenáduje. Jsem ráda, že se jí Juka nebojí a umí se taky ohradit. I když jinak má svatou trpělivost.
S Krú zatím trénuju přivolání, sedni už umí pěkně. Zvykám ji na klikr a pak se pustíme do dalších cviků. Na uzel se vrhá zuřivě jak pes obranář - připravujeme se na aportování. Kdo ví, možná bude dokonce pracovat lépe než Juka.
Až dorazí páníček, jdeme vyrábět psí dorty a oslavovat :-)

A takhle jsme oslavovali:

Více foto zde: fotky
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy