11.3.2010 Až se jaro zeptá, co jsme dělaly v zimě

11. března 2010 v 13:02 | Juka a Krú
Haf-haf. Tak už jsem dlouho nenapsaly, že? Jelikož panička nastydla a je teď nemocná, má teď více času na náš bloček. Můžeme jí tedy diktovat, co má napsat o našich zimních dobrodružstvích.

Jak už jsem psaly dříve, sněhu jsme si užily až až. Tahaly jsme paničku na běžkách po okolních polích a lesích. Ona nám k tomu pořídila zbrusu nové tahací postrojky. No koukejte, jak nám sluší:
Fotku z akce nemáme, jelikož páníček běžky nerad, tak nás neměl kdo vyfotit. Ale umíte si jistě představit, jak nám to s novými postrojky a vodítkem s tlumičem šlo báječně.
Juka: "To ovšem jenom díky mě, protože ty, Krú, ses neustále ulejvala."
Krú: "No co, byla jsem ráda, že tě vůbec stíhám."
Juka: "Bodejť bys to stíhala, když pořád musíš někde něco čmuchat. Já pak musím táhnout paničku i tebe. Ty vůbec nemáš soutěžního ducha."Jelikož teď už sníh na běžkování moc není, navíc panička nám ochořela, tak musíme cvičit doma. Moc nás baví cvičit na míči.
Krú: "A nejlíp to jde mě, mě mě!"
Juka: "Protože jseš prďola mrňavá a líp se tam vejdeš. Tím to je."
Panička: "No tak holky, nehádejte se, jde vám to oběma báječně. Ale mohly byste být více disciplinované a nelézt na míč obě současně. A ty se Jučílko nic neboj, pořídíme ti větší míč."
Juka: "Tak jo. Ale dáme sem taky tu fotku z přetahování. Tam zase vítězím já! Krupka totiž provaz drží jak prase kost, stačí jediný můj zuřivý pohyb a kořist je moje. Pak s ním ještě pěkně mlátím na všechny strany, až jde ze mne strach."
Krú: "No to je pravda, to se trochu bojím. Ale když vytrvám, tak tebe to brzo přestane bavit a vyhraje kdo? No přece já, Krú všemi mastmi mazaná."
A na závěr dva žánrové obrázky ze zimní procházky na Loretu. Máme to tu u nás krásné, co?
Haf haf, Juka a Krú.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy