8.-14.8. 2010 letní tábor dogdancing a dogfrisbee

16. srpna 2010 v 16:19 | Katka |  Dogdancing
Zúčastnily jsem se letního tábora na cvičišti nový svět ve Dvoře Králové. Učily jsme se tancovat pod vedením Aleny Smolíkové a házet a chytat disky pod dohledem Lucky Schönové. Paní učitelky byly moc šikovné a na nás hodné, takže jsme se toho hodně naučily. Cvičák má prima zázemí a tak úžasně veliký plac, na kterém se dá skvěle lítat s psími kámoši a všelijak řádit. Jučílka, která končila hárání, trochu zamotala hlavu některým pejskům - promiň Čendo! Taky se každou chvíli bála letadla nebo bouřky, kterých jsme si užily několik. Zato Krupička si užívala tábor plnými doušky a nejčastěji byla vidět, jak lítá s jedním či dvěma dalšími pejsky po place v divoké honičce. Zeptejme se našich účastnic, jak se jim na táboře líbilo:

Krú: "Bylo to naprosto prima! Všude plno kamarádů, pořád se něco d
ělo. Dostaly jsme spoustu
pamlsků a všichni mě chválili, jak jsem šikovná. Našla jsme dva utopené potkany, ale nesměla jsem si je nechat :-( Taky se mi moc nelíbilo v odkládačce ani v kleci. No a panička mě něchtěla pustit do spacáku! Ale jinak, jinak to byla náááádhera! Teď sedím smutně na zahradě a koukám, koukám, nikde žádný kámoš a ta naše Jučíla zase chrní v boudě."

Juka: "Nejlepší byl potok. Ten neměl chyb
u. Psi mě teda moc neberou, ale pamlsky a disky byly celkem fajn. Akorát sotva jsem si nějaký
ulovila, už ho po mně zase chtěli zpátky. Ona panička hází disky jak ponocnej, takže když už ho konečně chytím, tak si ho chci chvilku nechat a pořádně rozkousat, to je logický, ne? Tancování mě bavilo hlavně, když byl salámek. Mám ovšem podezření, že ten poslední den na place panička žádnej salámek neměla a hrála na mě nějakou habaďůru. Ke cvičáku mám jednu výhradu: neměli tam žádný protiletadlový kryt!"A to nejlepší nakonec: poslední den tábora složily obě holky svou první postupovou zkoušku v dogdancingu, Juka v divizi Freestyle a Krú v Heelwork to music! Krú trochu s odřenýma ušima i ocasem, jelikož měla na nácvik pivotu dva dny a slalom neumí skoro vůbec. Ale hlavní je, že to máme!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy