Předporodní přípravy

24. září 2010 v 11:04 | Juka |  Jučílí deníček
Ahoj všichni. Už to víte, že budu mít štěňátka? U nás je z toho hotové pozdvižení. Panička píše inzeráty a vyvěšuje plakáty a hlásí mi, kolik nových páníčků se zase ozvalo. Já se o to moc nestarám, mám spoustu práce s jídlem, spaním a nošením míčků. Páníček mi vyrobil nový pokojíček, kterému říkají porodní bedna. Já bych raději ten svůj starý pod schodama, ale prej že ne, že tam se za mnou nikdo nedostane. No taky právě proto tam chci bydlet, ne?

Včera jsme byly na procházce. Panička mě chtěla vzít na nenáročnou pohodovou procházku vhodnou pro těhule, jako jsem já. Říkala jsem si, že to bude pěkná nuda, ale hned za vratama jsem se trochu chytla s ovčačkama z ulice. Vždycky nás s Krú chodí samy bez páníčků provokovat přes plot a už jednou mi jedna z nich vyhrožovala na procházce. Tak jsem jí chtěla dát co proto, když si tak drze vykračovala kolem mého plotu. To nečekala, že na ní bafnu. Cha! Ale panička nám zábavu překazila a zavolala mně zpátky. No co se dalo dělat, poslouchat se musí. Ale bylo to vzrůšo!
Na prochajdě to taky nebylo špatný. krú chytila a zakousla myš, ale pak nevěděla, co s ní. To já zase věděla. No co, víte, co ti caparti spotřebujou energie? Byla fakt dobrá, ještě teplá. Konečně je ta Krú k něčemu užitečná, když mě v jednom kuse otravuje s těma jejíma skopičinama.
Pak jsem potkali takovýho malýho pejska plemene "krupišák malý", se kterým jsme daly řeč. Taky šel na myši.
V lesíku jsme pak baštily ostružiny. Byly sladké, ale ta myš byla daleko lepší. Procházku jsem zakončila efektním skokem do rybníka. Jenže nikdo mi nehodil ani jeden klacík! A to ani ve vodě ani na suchu. Dokonce nechodíme ani na agility ani na cvičák. No nuda, nuda, nuda.

Vaše Juka
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy