Naše první canicrossové závody

31. října 2010 v 19:56 | Katka |  Canicross
canicross Drachkov
V sobotu 30.10. 2010 jsme se s Krú zúčastnily historicky prvních canicrossových závodů v Drachkově. Jučílka běžet nemohla, protože jako kojící matka musí šetřit síly, navíc se jí cecíky nevejdou do postroje.
Moc se nám na závodech líbilo, i když po ránu byla děsná zima. Předtím jsme asi měsíc vůbec neběhaly, jelikož jsem líná jít ven dvakrát  - jednou běžet s Krú a pak ještě s Jukou na procházku. Pak mám ještě celou řadu dalších výmluv, proč jsem nemohla, pokud by vás zajímaly.
Přesto všechno jsem neumřela nikde po cestě a s Krupičkou jsem uběhly celých 5 km až do cíle na krásném předposledním (9.) místě. Krú se už nemohla dočkat, závodu. Jak jsem jí nandala postroj, mohla se zblázit radostí, že se někam poběží. Společný start zvládla bez úhony. Většinou běžela na její poměry moc hezky, jen párkrát se začuchala, ale jak viděla ostatní psy před sebou, dost se snažila a běžela většinou dopředu. Zatímco já jsem po doběhu málem vypustila duši, Krú zvesela pokračovala s honičkami s kamarády. Psí honičky + běhání + dva párky v cíli = 100% úspěšný krupičí den.
 


Komentáře

1 Ester Ester | 1. listopadu 2010 v 15:55 | Reagovat

Gratuluji Krupišáčkovi a posílám mu pusinku na chytré čelíčko.

2 Krú Krú | 1. listopadu 2010 v 21:02 | Reagovat

Moc děkuji a slibuji, že příště zase poběžím závodit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy