Hanynčiny příhody

11. prosince 2010 v 10:33 | Katka |  Štěňátka
Honey v kanceláři
Ahoj, jmenuji se Honey a je mi dnes 10 týdnů. Každý den zažívám nějaké dobrodružství. Donedávna jsem znala jen náš domeček a zahradu. Teď už ale vím, jak to vypadá za plotem. Všude je stejně bílo, mokro a zima. Nic moc. Mnohem více se mi líbí u paničky v práci. Mám tam spoustu kamarádů a všichni mě tam mají rádi a říkají mi, jak jsem krásná. V kanceláři má panička hezky teploučko a já tam, rozvalená na dece, můžu pěkně chrupat celý den. No celý den ne, panička mě nutí chodit po městě a to já nerada. Je tam tuze zima. Dostala jsem fešné červené kšírky, abych prý paničce někam neutekla. No když jeden chce a je šikovný, tak se z nich vyvlíkne raz dva. Vždycky děsně protestuju, když musím ven, ale není mi to nic platné. Už se nelekám aut a taky jsem byla v hospodě a v obchodě, představte si to. Jen pivo mi nenalili, jelikož mi ještě není 18. Ale podlahové topení tam bylo prima. Ještě mám před sebou spoustu práce. Prý pojedeme vlakem, autobusem a výtahem a taky prý musím poznat kočky. Ptala jsem se maminky, co to jsou kočky a ona říkala, že to jsou vzteklá zákeřná stvoření, která je potřeba při každé příležitosti pořádně prohnat, aby věděly,  že se jich nebojíme. Teta Krú proti kočkám nic nemá, ale honit je je prý děsná švanda. Tak se vážně těším.
Jo a od té doby, co mi odvezli všechny sestřičky a brášku, spinkám v noci s celou naší lidskopsí bandou v posteli. Jsem tam moc hodná a vůbec se nemelu. Taky mám svůj malý pelíšek z krabice, ale máma a teta mi tam furt lezou, jako kdyby neměly své vlastní. Ještě mi ho rozsednou!
 


Komentáře

1 Henrika a smečka Henrika a smečka | 12. prosince 2010 v 8:44 | Reagovat

Jééé Honey, tobě to sluší :D. Ještě čekáš na nové páníčky? Já si osobně myslím, že nejlíp by ti bylo tam, kde jsi :))

2 Honey Honey | 13. prosince 2010 v 13:17 | Reagovat

No já osobně jsem doma spokojená. Páníčky už jsem si ochočila a s mamkou a tetou je taky zábava. Takže moc doufám, že už se stěhovat nebudu. Leda někam do teplých krajin, protože ten mráz opravdu ale opravdu nemám ráda.

3 Ester Ester | E-mail | 13. ledna 2011 v 11:58 | Reagovat

Honey je moc krásná a je dobře, že je ještě u mámy, když byla droboučká, takhle z ní vyroste zdravý sebevědomý tvor.Nejlepší by bylo, kdybyste tak mohly přijet na Jižňák celá smečka a učili bychom se ten autobus a metro společně.Ale to je jen sen.
Dostala jsem se dnes poprvé po dlouhé době na internet, ještě nemám doma připojené, tak jsem v knihovně.

4 Honey Honey | 17. ledna 2011 v 12:53 | Reagovat

[3]: No sebevědomí má Honey až na půdu. Tuhle vyhnala vlčáka z naší zahrady, když ho potkáme, skáče mu po hlavě. Naštěstí je tak omámen z naší Krú, že jí to toleruje.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy