Nemožné na počkání, zázraky do tří dnů

22. února 2011 v 12:36 | Katka |  Paničky deníček
Tento víkend jsme si opravdu užily. V sobotu jsme byly na semináři obedience s Luckou Stemmerovou. Jučínka se v novém prostředí trochu bála, ale ke konci semináře už jí to skoro přešlo. Oběma velkým holkám šlo cvičení krásně, Honey jen okukovala prostředí Haly pro psy v Libuši. Juka krásně poslouchala, krásně zalehla na dálku ve čtverci, ačkoliv jindy se k tomu nemá a nemá, sune se k zemi jak zpomalený film.
Ještě víc mě překvapila Krú. Ani jsem netušila, co vše umí. Už je to hodně dávno, co jsme hledaly dřívko, ale hned věděla, o co jde. A ke všemu udělala krásný aport přes překážku a to ho dělala úplně poprvé. Navíc jsem byla přesvědčená, že Krú prostě neaportuje. Druhý den vystřihla Krú perfektní aport na cvičáku, jako na zkoušce. Až na to, že při předání se mi snaží podávat pac.  Zírala jsem s otevřenou pusou, neb před třemi týdny pro hračku vůbec nevyběhla, další týden s nechutí nakonec přinesla bumerang a tentokrát téměř dokonalý aport s činkou. A ještě radostně! Začínám si myslet, že je Krú geniální.
A čím to všechno bylo? Snad pamlsky superdeluxe (vařené hovězí srdce), snad klikrem, snad novou lehoučkou činkou, kterou jsme si v Libuši koupily a která se holkám moc líbí. Až tak, že jí Hanyšák ukradla ze stolu a mírně okousala. Krom toho jsme si koupily krásný omyvatelný čtverec.
V neděli po cvičáku jsme, totálně zmrzlé, jely ještě na agility do Divišova. Tam už mi zamrzal i mozek, takže jsem neustále pletla parkur. Konečně si na své přišla i Hanynáček, která migala tunely sem a tam jak o život, přesněji řečeno jak o pamlsek. Látkový tunel se jí nakonec už ani nemusel držet.
Pěkně nás to všechny utahalo, hlavně Krú toho měla plné zuby. Jediná Honey byla plná energie a nás všechny odpadlíky neustále otravovala, okusovala a olizovala.
 


Komentáře

1 Ester s Cilinkou, tou hodnou beruškou Ester s Cilinkou, tou hodnou beruškou | 3. března 2011 v 13:51 | Reagovat

Vy jste tak krásně aktivní, užasné. Právě jsem v knihovně a pokouším se poslat nějaké fotky Berušky, ale ani seznam, ani centrum mi nereagují na odeslání... snad se aspoň něco povede. To v Libuši je někde na Praze 4? Nebo nějaká jiná Libuše?
To bychom se tam taky mohly c naší Cilinkou Beruškou podívat... Vaš webovky jsou pořád moc krásné. Pac a pusu .

2 Ester Ester | 3. března 2011 v 14:03 | Reagovat

P.S. Krú opravdu geniální je, toho jsem si všimla, když jsem se byla podívat poprvé na štěňátka,tak jsem se do Krú úplně zamilovala....

3 Katka Katka | 7. března 2011 v 10:03 | Reagovat

[1]: Ester, ta hala je zde:http://www.halapropsy.cz/

4 hry-online-zdarma-superhry hry-online-zdarma-superhry | Web | 10. června 2011 v 12:32 | Reagovat

Chceš vyhrát Minibike, R/C model Ferrari, originální hru COD:Black Ops nebo MP4 přehrávač ? Koukni se na http://raketka.cz/soutez-c.-1 a zůčastni se letní soutěže raketka.cz

5 Luis Luis | 13. prosince 2011 v 14:37 | Reagovat

Jůůůů, já chci taky vařený hovězí srdce!! Co pro to mám udělat? Neběhám sice rychle, ale rozdám si to s Krú v malý násobilce. Pak malej diktát na Y a I a srdce je moje :-)))))))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy