Únorový telegraf

7. února 2011 v 11:14 | Katka |  Paničky deníček
Už zase trénujeme agility a to každou neděli v Divišově.
Staly jsme se členy místní ZKO.
Juka je nadšena, Krú podle toho, co je za pamlsky, Hanynáček migá tunelem sem tam a učí se probíhat kolem bočnic skoček bez tyček. Díky naší vedoucí Míše se pokaždé naučíme něco nového.
vítězové
Po sobotním tréninku jsme byly na pořádně dlouhé procházce, na které Juka hodně, ale opravdu hodně zlobila, chovala se jak nějaký bígl utržený z řetězu a ne jako spořádaná borderkolie. Hanynka váží 7kg. Krú od léta (co venku nechodí na volno) ztloustla o 3 kg a má dietu. Juka je hubená jako obvykle, lítá jako obvykle a občas pak kulhá jako obvykle.
Do práce chodí každý den panička + jedna pejsina a to na střídačku. Trénujeme slušné psí chování ve městě a v parku. Krú byla v neděli poprvé na cvičáku poslušnosti. Kromě aportu už většinu umí, takže to byla brnkačka. Každého cizího psa musí ovšem okomentovat a tvářit se nepříjemně. Auto nám zapadlo do bahna a vyjely jsme jen za pomoci vyprošťovací čety ze cvičáku. Bahnem máme obalený vnějšek i vnitřek auta. Dobře nám tak!
Honey, ačkoliv byla po večeři, vyhrabala odpadkový koš a sežrala plesnivé pomazánkové máslo. Prozradila jí Juka, která si přinesla kelímek od jogurtu až k televizi. Kusy polystyrénového tácku od masa jsme už nenašli :-(.
Všechno máme poťapaný. Chceme zase zpátky mráz a sníh nebo sluníčko a sucho. Kdo má pořád utírat těch 12 tlapek?
 


Komentáře

1 Henrika a banda Henrika a banda | 7. února 2011 v 13:25 | Reagovat

Včera jsem byla s pejsama na dlouhý procházce.. bílá bílou nebyla už zhruba po 200metrech. Aimee vymyslela super zábavu rozběhnout se.. fláknout sebou na bok a jet v tom bahně co nejdál.. občas kvikla, když tam byl kamínek či klacíček.. já trnula, kdy si co natrhne, nakonec jsem ji musela vzít na vodítko..pošuka. Doma jsem je drbala hodinu.. já chci taky sucho a sluníčko:)) nebo ten sníh.. všechno je lepší, než tohle. PS jaký je agility v Divišově?

2 Katka Červenková Katka Červenková | 7. února 2011 v 16:21 | Reagovat

[1]: Chacha, tak to někdy nafilmuj, něco takovýho jsem ještě neviděla.
PS: V Divišově je to dobrý, sice ještě nemáme všechny překážky (zónovky), ale pracuje se na tom. Chodí tam zatím málo lidí, takže je víc času.Je fakt, že mým příchodem počet psů prudce vzrůstá :-) Míša, která to vede, aktivně závodí, takže ví, o čem mluví. Vždy mi to tam něco dá.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy