Juka má OB-Z!

28. března 2011 v 12:05 | Katka |  Obedience
Pro neznalé: nebojte, to není žádná nemoc. Včera jsme v hale pro psy v Libuši v podvečerních hodinách značně ospalé a zmrzlé složily s Jukou zkoušku OB-Z (obedience - začátečníci) se známkou velmi dobře a počtem bodů 240! Obsadily jsme 7. místo ze 14ti týmů.
Jučílka mě ničím nepřekvapila, byla pomalá a unylá jako obvykle, až ke konci se mi podařilo šaškárničkami ji trochu uvolnit. Bez pamlsků jí to holt neba. Škoda, že si lehla u odložení v sedě, zbytečně jsme přišly o 30 bodu. Ale jinak předvedla vše tak, jak to prostě nyní umí. Za plný počet bodů jsme měly odložení v leže, polohy na dálku a aportík, to nám jde dobře. Tak víme na čem máme pracovat a taky, že musíme jezdit na hodně závodů, aby se nám Jučílka více otrkala a neřešila na place žádné blbosti.
Závody se nám líbily, i když byly děsně dlouhé a my musely čekat až úplně na konec do skupiny háravek. Slečna rozhodčí byla přísná, ale spravedlivá a organizace klapala bezvadně. Jen mi chyběla velikánská termoska s čajem, zimní bunda a tlusté ponožky.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy