Velikonoční report

26. dubna 2011 v 12:49 | Juka |  Jučílí deníček
Milý deníčku, o Velikonocích jsme se měly opravdu vesele. Na velký pátek nás páníčce šeredně zanedbávali a byli pořád pryč. Panička přišla až po půlnoci a normálně nás vyhodila z našeho velikého pelechu. Jenom privilegovaná Honey s trychtýřem na hlavě mohla zůstat. Brzo ráno zase vstávala a někam s Krú zmizely. Přišly až odpoledne a prý že byly na cvičáku a krú má už taky ZZO. Tý jo, jestli ona mě za chvíli s těma zkouškama nedožene! Já jsem se celý víkend věnovala hlavně pasení dětí, které jezdí kolem našeho plotu na malých motorkách a čtyřkolkách. V neděli odpoledne jsme jely na agility. Řeknu vám, že ta moje panička je hrozná puntíčkářka, strašně trvala na tom, abych ve slalomu proběhla všemi dvanácti tyčkami. Mohlo by jí přece stačit osm či deset. Krú na tréninku zlobila, několikrát utekla za páníkem a babičkou, kteří šli na výlet a pak i za úplně cizíma lidma. Babička z Prahy k nám přijela na víkend a přivezla nám bezva mazanec a malovaná vajíčka. Všechno jsme to sluply, když nás nechali večer zase samotné doma. Bylo to dobré, až na ty obrázkové nálepky, ty se trochu lepily na zuby.
S Krú jsme se vsadily, která vytáhne Hanynce alespoň jeden steh. Já to zkusila hned v sobotu v noci, ale panička mě přistihla a zase jsem byla vyhozena z pelechu. Takže Krupice vopice nakonec vyhrála, jelikož v pondělí měla příležitost být doma s Honey sama a jeden steh jí vytáhla.
Já jsem místo toho jela s páníkama za druhou babičkou, tetama a strejdama a kamarádem berňákem. Krásně jsem si zaplavala v potoce a pěkně jsem jim to tam poťapala.
Velikonoce byly teda docela veselé, ale příště bychom prosily raději dlouhý výlet a ta malovaná vajíčka tři, dvě se na třetiny špatně dělí.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy