Sportovní víkend - canicross

30. května 2011 v 12:22 | Katka |  Canicross
Tento víkend jsme měly neobvykle nabitý závody. Pro spoustu lidí normálka, ale my zase tak často nezávodíme, takže je to pro nás událost.
V sobotu jsme se zúčastnily canicrossového závodu na 4km v Libohošti. Díky Bohu bylo zataženo, takže se nám běželo docela fajn. První běh s Krú nám spestřil pochod maršovických pejsků a volně běhající pesani z místní chatové kolonie. Ale nikoho jsme nezašláply, ani toho jorkšíra, kterého jsem musela přeskočit. Všechny nástrahy jsme překonaly a doběhly do cíle, i když, jak se později ukázalo, s nejhorším časem.
Běh s Krú mě správně rozehřál na druhé kolo s mou favoritkou Jukou. Juka se do postroje docela slušně opřela, ale panička se až moc šetřila, takže nás záhy předběhl boseron s paničkou. běželo jim to o moc líp než nám, ale bosíkovi se Juka tuze líbila a tak připravil své paničce zajímavé chvíle s neustálým otáčením a zamotáváním se. Díky tomu jsme je zase doběhly, chvíli se navzájem předbíhaly, až se bosík definitivně zamotal a my zasprintovaly z posledních sil do cíle. Ve výsledkové listině nás tedy bosík s paničkou předehnali o dvě místa a nám zbylo 5., ale nestěžujeme si, měly jsme víc trénovat a navíc byli pro nás dobrou motivací.
Závěrem lze říci, že 4 km jsou pro nás dost málo, je to přece jen moc rychlé na mé tempo "jako kdybych měla běžet celý den". No příště budeme muset více zabrat. Máme měsíc na trénování na další závod!

Výsledky:
Juka a já - 5. místo z 9, čas 19:54
Krú a já - 9. místo z 9, čas 21:26
Celá výsledková listina je na stránkách Canicross Drachkov.

Za fotky i závod děkujeme pořadatelům.
 


Komentáře

1 Ester Ester | 3. června 2011 v 10:25 | Reagovat

Gratulujeme!!!!!a posíláme všem třem psím holčinám Pusinku za ušíčka!!!!
Ester a ta hodná beruška- Cilinka /rostoucí jako dříví v lese/, P.S. SIM je mám zatím stejnou....

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy