Naše koťátka hledají svůj budoucí domov!

27. července 2011 v 10:29 | Katka |  Kočky
Darujeme do dobrých rukou koťátka narozená 30.5. 2011, dvě kočičky (mourovatá Zázvorka, černá s bílými znaky Meduňka) a jeden kocourek (černý s bílými znaky - bílý čumáček - Badyán). Koťátka budou odčervená a očkovaná. Jsou zvyklá na psy a umí chodit na kočičí záchod, možno na zahradu i do bytu. Zvláště kocourek je velmi přítulný. K odběru od poloviny srpna.
Více fotek v Galerii.

Podmínky darování:
S novým majitelem bude uzavřena darovací smlouva, ve které si vymezujeme právo na případnou následnou kontrolu darovaného zvířete. Nechceme nové majitele obtěžovat, ale bohužel lidé jsou různí, takže si chceme toto právo vyhradit. Našim cílem je zajistit koťatům slušný domov, ne se jich za každou cenu zbavit.
Nový majitel obdrží ke koťěti očkovací průkaz.

Co byste měli vědět:
Matka koťat Brusinka je původně toulavá kočka, která se u nás na zahradě usadila těsně před porodem. Nikdy dříve jsme ji neviděli. Přišla vyhublá, se zhnisanými ranami po těle (patrně po kočičí rvačce), v žalostném stavu. Nyní je již kastrovaná, zaléčená a v dobré kondici. Zřejmě vlivem špatných životních podmínek bez jakékoliv péče je Brusinka poměrně drobné postavy. Brusinka už zůstane na trvalo v naší péči.
Otec koťat je pochopitelně neznámý.

Matka i koťata jsou zatím krmena stejně jako naši psi převážně syrovou stravou BARF, kterou považujeme pro oba druhy za nejhodnotnější. Koťata nemají problém ani s konzumací konzerv či granulí, takže se nový majitel může rozhodnout o druhu krmení podle svého uvážení.

Brusinku jsme nechali kastrovat, protože nechceme přispívat k nekontrolovanému množení toulavých koček a z toho plynoucímu utrpení bezprizorních koček, o dalších problémech ani nemluvě. Novým majitelům doporučujeme totéž, pokud jejich kočička bude mít přístup ven.
 


Komentáře

1 Ester Ester | 28. července 2011 v 3:37 | Reagovat

zeptáme se v našem okolí, a dáme vývěsku v Albertu.Přejeme úspěšné umístění koťátek

2 Stříbrná hvězda Stříbrná hvězda | 30. července 2011 v 12:14 | Reagovat

Ahoj, nemáš tu rubriku na reklamy tak ti to napíšu sem:
Máš rád/a kočky? Na mém blogu se můžeš přihlásit do kočičího klanu! Příběhy, bleskovky, ankety atd. :) Podívej se, a uvidíš :) www.mesicni-klan.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy