Krú je po kastraci

22. ledna 2013 v 11:32 | Katka
V sobotu byla Krupička na kastraci. Vše dopadlo, zdá se, dobře. Musí teď pár dní chodit s trychtýřem na hlavě, aby si nevykousala stehy. Není z toho nadšená, ale už si celkem zvykla a už druhý den s ním chodila jako profík, bez neustálého narážení do nábytku. Z venku si ho vždy přinese plný sněhu :-) Ale sundat jí ho nemůžeme, hnedka se žene "ošetřovat si" bříško. Musíme to ještě pár dní vydržet. Jinak je Krupí veselá a nese to statečně.
Důvodem ke kastraci byla jednak prevence nežádoucího početí a příspěvku další várky voříšků do početné české populace a druhak prevence zdravotních problémů, jako např. u Krú falešné březosti s opakovanými záněty mléčné žlázy.
Tož tak.
 


Komentáře

1 Ester a Berůůůůů Ester a Berůůůůů | 28. ledna 2013 v 21:47 | Reagovat

přejeme tetě Krú co nejrychlejší uzdravení a žádné komplikace a posíláme tisíc pusinek na čumáček a hlavičku a pacičky a bříško !

2 Krú Krú | 30. ledna 2013 v 12:07 | Reagovat

Děkuju, už mám stehy venku, vůbec mě to nebolí a lítám stejně jako dřív. Nejvíc mě štvalo, že jsem pár dní nemohla na dlouhé procházky a panička s holkama si klidně chodily beze mne. To jsem teda i plakala, ale jen chvilku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy