21.4. 2013 O kutnohorský groš

22. dubna 2013 v 16:16 | Katka |  Agility
Získaly jsme na poslední chvíli dvě místa na agility závody O kutnohorský groš. Juka a Honey jely závodit, Krupí tentokrát jen fandila. Byly to naše teprve druhé oficiální závody a opět v Kutné Hoře. Tam se nám velice líbí, je tam hezké prostředí, lesík na procházky s výhledem na chrám sv. Barbory a v neposlední řadě prima kantýna.

Nejprve se běželo agility a poté 2x jumping.
Honey se v agilitách dařilo, doběhly jsme bez chyby a vysloužili si dokonce i bronzovou medaily za bíglem a pudlíkem. VIDEO Rychlé zakrslé borderky se kupodivu neumístily. V prvním jumpingu jsme se diskvalifikovaly, moc jsem Hanynce utekla, takže minula skočku a při návratu jí skočila opačně. Druhý jumping jsme doběhly ale tentokrát se zkaženým slalomem. Zato Honey krásně zvládla opačně zatočený tunel i zeď, kterou viděla poprvé.

Juku jsem při agilitách diskla tím, že jsem ztratila orientaci na parkuru a poslala jí na jinou překážku. Juka ale běžela skvěle, neskočila ani jednu ze tří zón a slalom vypracovala bezvadně. V prvním jumpingu jsme se opět diskly, tentokrát už na startu. Juka sice nevyběhla bez povelu, ale první skočku mi oběhla, tak jsem ji vrátila a diskla se tím, že jsem na ni sáhla. No stejně jsme pak vlítly do špatné díry tunelu. VIDEO Poslední jumping už jsme konečně dokončily s chybou ve slalomu a ještě čímsi. Juka se celkově moc zlepšila, krásně se soustředila a vůbec byla úžasná.

Děkujeme naší trenérce Jitce Slánské, bez jejíž rad bychom nasekaly chyb mnohem více.Též za videa, z kterých se pokusíme poučit pro příště.
Taky děkujeme Janě od špicíků za přístřeší ve stanu.
No a samozřejmě děkujeme Míše od foxíků, že nám přenechala svá místa a jela místo toho na nudnou schůzi :-)

Domů jsme odjížděly značně zmořené horkem a zmrzlina po cestě mi přišla velmi k duhu.

Na závěr jedna vtipná z parkuru:
 


Komentáře

1 Ester Planderová Ester Planderová | 8. května 2013 v 10:41 | Reagovat

Ta fotka nemá chybu, Jučílka je na ní táááák roztomilý panáček. Vyřizuji pro všechny pozdravy od Berušky pro paničku, páníčka, tetičku Krů, i ségru Honey!!!A samozřejmě pro mámu Juku!
Ester Planderová

2 Katka Červenková Katka Červenková | 13. května 2013 v 16:23 | Reagovat

Jojo, s úsměvem od ucha k uchu jde všechno líp! Děkujeme a taky zdravíme.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy