Sbohem Zazi

22. dubna 2013 v 15:46 | Katka |  Kočky
Dne 10.4. 2013 jsme bohužel přišli o Zazinku. Našli jsme ji ráno přejetou na silnici před domem. zazince, vlastním jménem Zázvorce bylo 1,5 roku. Budeš nám chybět, Zazi, nejvíc Mortíkovi.

To jsme se viděli poprvé, bylo ti asi 14 dní a já tě spolu se sourozenci vytáhla z pod dřevníku, kam vás schovala vaše potulná máma Brusinka.

Takovéto krásné koťátko jsi byla, kdžy ti bylo 9 týdnů. Bydlela jsi v garáži a řádila se sourozenci na zahradě. Pak tvoje máma zmizela, sourozenci odjeli do nových domovů a ty jsi zůstala u nás.


A tady jsme všichni spolu. To jsi byla ještě kotě. Ale vyrostla z tebe krásná kočička a byla jsi kamarádkou našich fenek. I s novým kocourkem Mortíkem ses nakonec skamarádila, moc vás oba bavilo honit se po celém domě.

Tvoje máma tě naučila lovit a to byla tvoje velká vášeň. Vysloužila sis přezdívku Zazimíra Vraždimila von Drzewnik, neboť mnoho ptáčků, hrabošů a rejsků skončila svůj život ve tvých drápech. Proto jsme tě moc nepouštěli ven, ale ty jsi doma chodila jak tygr v kleci. Občas jsi utekla a občas jsem tě večer pustila, když už ptáčkové spali a nelákali tě. Jenže na poli přes silnici roztál sníh a bylo tam spousta myšek...

Spi sladce, milá Zazinko, stýská se nám.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy