O hrníčky na dušičky vodníka Pentličky

11. srpna 2014 v 14:08 | Katka |  Agility
Tak sobotní závod "O hrníčky na dušičky vodníka Pentličky" v Kácově byl pro nás hotová diskotéka. Parkury byly moc prima, ale vždycky se našlo něco, co se nám nepovedlo. Hanýs místo v tunelu na áčku, Krupís sabotující slalom a též houpačku (nešla jí napoprvé zhoupnout, takže už pak na ní nechtěla vůbec), Krupís celá mimo z toho, že jí upadla spodní část kruhu, což ještě nikdy nezažila a byl to dozajista důvod zastavit a zkoumat, cože se to stalo. O Juce ani nemluvě, ta se tvářila, že na parkur ani nechce a když už tam byla, tak se jí nejdřív nechtělo skákat a pak zase lítala po place jak pako a skákala, co se jí líbilo.
Závod dvojic byl brutální, neb na mě nezbyla dvojice a běžela jsem v L sama se sebou. Znamenalo to pamatovat si 34 překážek. Naše družstvo Chaos2 dostálo svému názvu. Juka byla neříditelná, i když po té, co jsme se diskly, doběhla už pěkně a potěšila mě pěkným slalomkem. Krupís jediná z nás třech byla celkem v pohodě a běžela moc pěkně, až na to, že v závěru jsem v hustém shluku skokovek ztratila orientaci a poslala jí na špatnou překážku. Dvojice v M jsme běžely se slovenským russlíkem a diskly jsme se oba týmy.
Juku už jsem na další dva běhy nebrala, neb se mi zdálo, že se jí nechce skákat a nechodí úplně dobře. Ale i tak to bylo celkem deset běhů, z nichž jsme se nediskly pouze v jednom s Honey. Sice to bylo za 15 TB a ještě děsný čas, ale doběhly jsme jako jediné, takže jeden hrníček byl náš. Tak usmolené první místo ani moc netěší. No a nějakým zázrakem naše čekoslovenská M-ková dvojice KaZu získala třetí místo, neb ač jsme se diskly obě, počítal si i tak čas.
Takže dva vodnické hrnky jsme domů přivezly, ale že by to bylo zaslouženě, to nemohu říct. Nicméně bylo pár věcí, co se nám i povedlo, Honey už docela pěkně slalomovala i s náběhy a neskákala mi všechny zóny. Pomocničení na parkuru byla makačka, ale zase jsme se dost nasmáli, slunce peklo a lívance byly opět vynikající. Juka ožila až když byla naložená v autě a bylo jasné, že se jede domů. Po závodě jsme jely rovnou k rybníku na krátkou procházku a vyplavání, což si Jupík konečně užila a byla konečně spokojená.

Autorka fotek: Iva Suchardová

Výsledky:

LA2 - 1., Juka Rubínové srdce: Diskvalifikován
LA2 - 1., Krú Lískový voříšek: Diskvalifikován
LA2 - 2., Krú Lískový voříšek: Diskvalifikován
LA2 - 2., Juka Rubínové srdce: Diskvalifikován
LA2 - 3, Juka Rubínové srdce: Diskvalifikován
LA2 - 3, Krú Lískový voříšek: Diskvalifikován
MA2 - 1., Honey Bee: Diskvalifikován
MA2 - 2., Honey Bee: 1/3, 52.05 s, 18.05 tr. b., 3.13 m/s .......... Hurá Smějící se
MA2 - 3, Honey Bee: Diskvalifikován
 


Komentáře

1 Markeet Markeet | Web | 11. srpna 2014 v 14:12 | Reagovat

Ahoj, nehodil by se ti někde hlas? :) Kdyby jo, stačí napsat do komentu na blog :) Kdyby se ti chtělo, můžeš pro mě a mého kocourka taky hlasovat, jde to každou hodinu :) odkaz na blogu :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy