Zimní pohár Všetice

2. listopadu 2014 v 15:45 | Katka |  Agility
Včera jsme si s Honey užily prima jumpingové závody na Zimním poháru ve Všeticích. Byla to Honey halová premiéra. Při vstupu do jízdárny plné psů a lidí sice nejdřív koukala trochu vyjeveně, ale na parkuru jí to vůbec nevadilo. Běhala moc pěkně a mám velkou radost, že už mnohem líp trefovala slalom a vůbec moc pěkně reagovala. Co nám poněkud chybělo, byla rychlost. Takže: první běh disk - celou dobu dobrý, ale na závěr jsme se chytily do tunelové pastičky a Honey vlítla do nesprávné ze čtyř možných děr. Druhý běh byl čistý, ale dostaly jsme 0,09 trestných bodů za čas. Bezpochyby proto, že jsem se v samém závěru ocitla trochu někde jinde, než jsem plánovala a poněkud jsme se zamotaly. Třetí běh jsme dokončily s jednou chybou - výpadek na konci slalomu.
Celkově jsem spokojená, myslím, že nějaký posun je vidět, hlavně tedy s tím slalomem a také že nám pěkně vyšly všechny náročnější úseky. Určitě i díky tomu, že jsem mohla pozorovat, jak běhají ostatní a včas zavrhnout svůj původní plán. Je to super, když člověk neběží hned první.
Krásný zážitek bylo pozorovat některé týmy, jak jim to pěkně jde, jak jsou někteří páníčci a paničky při běhu elegantní, úsporní a efektivní a pejskové ukrutně rychlí. Ale nezávidíme, naopak se inspirujeme. K vánocům si přeji velký balík prostorové orientace.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 


Naděje pro čtyři packy